Staf 2e elftal voor volgend seizoen vastgelegd en uitbreiding TC.

Onlangs werd duidelijk dat zowel de spelersgroep als het bestuur de wens had om ‘te verlengen’ met de staf van het tweede elftal, Elroy Luiting en Jesper Urbach. Tijdens een evaluatiegesprek met Elroy en Jesper bleek dat beide heren ook graag voor in ieder geval een seizoen aan willen blijven. De jonge en hechte spelersgroep bezet momenteel de vijfde positie in de reserve derde klasse. We verwachten op korte termijn ook duidelijkheid te hebben over de begeleiding van de andere seniorenteams.

Verder is Elroy bereid gevonden om zitting te nemen in de Technische Commissie. Deze was onderbezet geraakt door het terugtreden van Henk Duin en doordat Kees Vd Leest inmiddels tot voorzitter is benoemd, waardoor Kees zich niet alleen meer op de TC kan focussen.
Het bestuur is erg blij met de toetreding van Elroy in de TC. Elroy is al jaren actief als trainer/coach bij onze voetbalvereniging (oa jeugd, tweede elftal en JIO begeleider) en zal zeker van toegevoegde waarde zijn binnen de TC.