Staf vv Veenhuizen uitgebreid met Maarten Duin

We zijn heel blij dat per direct Maarten Duin bereid gevonden is om de rol van verzorger op zich te nemen. Maarten is nu tweede jaars student Fysiotherapie. Hij heeft voldoende kennis om blessures te behandelen, danwel door te verwijzen naar een huisarts, danwel rust te adviseren. Maarten kan prima eerste aanspreekpunt zijn bij het oplopen van blessures. Rond blijven lopen met een blessure zonder actie te ondernemen is dus niet meer nodig.
We hopen met de aanstelling van Maarten het aantal blessures te verminderen, maar bovenal de hersteltijd te verkorten.
Maarten is donderdags vanaf 19.00 uur tot 19.45 uur aanwezig in de verzorgingsruimte. Dan moet hij zelf trainen, dus kom niet allemaal om 19.40 uur aanzetten.
De club wordt wéér een stukje beter en mooier!
TC Vv Veenhuizen.