• Veenhuizen 3 VE zaterdag speeldag man

  • Staf

    NaamRolFunctie
    Krans, ArjanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Been, GertJanTeamspeler
    Bouma, BartTeamspeler
    Bruggen, Sander vanTeamspeler
    Eleveld, RubenTeamspeler
    Elsinga, RemcoTeamspeler
    Jonge, John deTeamspeler
    Kuiper, RobertTeamspeler
    Meulen, Herman van derTeamspeler
    Mol, JeffreyTeamspeler
    Mol, SanderTeamspeler
    Oldenkamp, Hendrik jelteTeamspeler
    Pen, MarcelTeamspeler
    Roos, Daniel deTeamspeler
    Spanje, Tom vanTeamspeler
    Tenniglo, CorneliTeamspeler
    Visser, DanielTeamspeler
    Zandvoort, LuukTeamspeler

    Er zijn 9 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    23 okt. 14:30Smilde'94 3 - Veenhuizen 3Sportpark 't Kylot
    30 okt. 14:30Veenhuizen 3 - Rolder Boys 2 (zat)Sportpark Achter de Molen
    6 nov. 15:00VAKO 4 - Veenhuizen 3Sportveld De Fielliettaz Goethart
    20 nov. 14:30Veenhuizen 3 - Peize 3Sportpark Achter de Molen
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    16 okt.Donkerbroek 3 - Veenhuizen 31 - 1 (3 - 5)
    9 okt.Veenhuizen 3 - LTC 83 - 3
  • Poulestanden Veenhuizen 3 (0214 Mannen Zaterdag reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Asser Boys 255002031715
    2Fit Boys 34301174139
    3Donkerbroek 4430111749
    4Een 24211101007
    5BSVV 442028716
    6Rolder Boys 2 (zat)42021314-16
    7LTC 831116604
    8Peize 34112611-54
    9Veenhuizen 34112715-84
    10ACV 104103813-53
    11Smilde'94 34103611-53
    12VAKO 44004415-110

    Poulestanden Veenhuizen 3 (B1400 Mannen beker reserve zaterdag poulefase)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Veenhuizen 311003123
    2S.V. Oosterwolde 4100113-20

    Poulestanden Veenhuizen 3 (B1410 Mannen beker reserve zaterdag 1e ronde)

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Fit Boys 511009093
    2SC Joure 1011008083
    3VC Trynwalden 411006063
    4Veendam 1894 411006063
    5VAKO 511008353
    6Drachtster Boys O23-111007253
    7Ouwe Syl 211006153
    8V.V. Westerkwartier 211005053
    9Aduard 2000 311006243
    10SC Twijzel 311005143
    11ZNC 2 (zat)11005143
    12De Heracliden 311004043
    13Scharnegoutum'70 411004043
    14Velocitas 1897 O23-111004043
    15DZOH 811006333
    16ONT O23-111006333
    17ACV O23-211004133
    18Drachtster Boys 711004133
    19Harkema Opeinde 411004133
    20DESZ 411003033
    21Groningen 311003033
    22SJS O23-111003033
    23Zeerobben 411006423
    24SC Franeker 611005323
    25Leeuwarder Zwaluwen 1111005323
    26FC Meppel 611005323
    27SVBO 311005323
    28Waskemeer 511005323
    29DESZ 311004223
    30Drogeham 411004223
    31Fit Boys 311003123
    32SVBO 511002023
    33ACV 1011006513
    34Eastermar 211004313
    35Oudega 111003213
    36Asser Boys 311002113
    37DZOH 711002113
    38V.V. Heeg 311002113
    39Heerenveense Boys O23-111002113
    40EMMS 211001013
    41Oranje Nassau 811001013
    42TEO 211001013
    43Meeden 211003303
    44Meedhuizen 211003303
    45Urk O23-211003303
    46SVBC O23-111002203
    47Flevo Boys O23-211001103
    48Veenhuizen 311001103
    49Alcides 311001103
    50Balk 400000000
    51Be Quick D 800000000
    52CVVO 500000000
    53Fc. Grootegast 500000000
    54Gruno 600000000
    55HZVV 1100000000
    56IJVC 300000000
    57Marrum 300000000
    58Onderdendam 100000000
    59Staphorst 900000000
    60De Walde 200000000
    61Waterpoort Boys 600000000
    62Workum 400000000
    63ZEC 300000000
    64Zuidhorn 400000000
    65Wildervank 410013300
    66SV Bedum O23-110013300
    67VHK 310013300
    68Valthermond 210012200
    69Donkerbroek 310011100
    70Jubbega 210011100
    71M.S.C. 310011100
    72LTC 8100156-10
    73Drogeham 3100134-10
    74Wagenborger Boys 2100123-10
    75Bakhuizen 2100112-10
    76SC Bolsward 7100112-10
    77Drenthina 6100112-10
    78SJS 6100112-10
    79SV Bedum 7100101-10
    80DZOH 10100101-10
    81NEC Delfzijl 5100101-10
    82SC Franeker 7100146-20
    83FDS 2100135-20
    84HZVV 9100135-20
    85Leeuwarder Zwaluwen 10100135-20
    86Peize 3100135-20
    87SSS'68 3100135-20
    88M.S.C. 6100124-20
    89Zuidhorn 5100124-20
    90S.V. Haulerwijk 3100113-20
    91Emmen 2100102-20
    92CSVC 4100136-30
    93Oudehaske 4100136-30
    94Broekster Boys 4100114-30
    95Rijperkerk 3100114-30
    96Roden O23-1100114-30
    97Be Quick 1887 5100103-30
    98HSC 5100103-30
    99SVBS'77 2100103-30
    100VV Opende 3100126-40
    101Noordbergum 2100115-40
    102WVV 4100115-40
    103SJO Coendersborg O23-1100104-40
    104Stedum 3100104-40
    105TOP'63 4100104-40
    106SJS 4100138-50
    107Houtigehage 2100127-50
    108Blauw Wit '34 9100116-50
    109Friese Boys 3100105-50
    110Leeuwarder Zwaluwen 8100106-60
    111VVS 4100106-60
    112Heerenveense Boys 5100108-80
    113SJS 5100109-90