VV Veenhuizen en trainer Raymond Middel gaan met elkaar door

De samenwerking tussen v.v. Veenhuizen en hoofdtrainer Raymond Middel wordt met een jaar verlengd. Raymond zal daardoor volgend seizoen voor het derde seizoen aan de slag gaan als hoofdtrainer. Tijdens een aantal gesprekken bleek dat zowel de club, de eerste selectie als Raymond van mening zijn dat Raymond prima past
bij v.v. Veenhuizen en andersom.

Het 1e elftal , dat vorig jaar kampioen werd in de 4e klasse, doet het prima. De ploeg bezet momenteel de 2e plaats in de 3e klasse B. De talentvolle en hechte selectie bestaat grotendeels uit spelers met Veenhuizen-roots, met daarnaast een aantal jongens ‘van buiten’ die prima op hun plek zijn en uitstekend renderen bij ons mooie cluppie. Dit laatste is ook zeker van toepassing voor trainer Raymond Middel.